TagasiMööblifurnituur AM Furnituur Eesti internetipoesSündmused Koostöövõimalused Koostöövõimalused

Koostöövõimalused

 

AM Furnituur Eesti OÜ pakub Teile väga laia valikut mööblifurnituuri, uksetarvikuid maailma juhtivatelt tootjatelt, erinevaid lükanduksi, Austria firma EGGER  plaatmaterjale ja palju muud vajalikku.

Sõlmides meiega koostöölepingu saavutate mitu olulist eelist:

 

1.      Professionaalne ning isiklik lähenemine – Teie käsutuses on alati meie müügijuht, kes tagab kiire ja asjakohase teenindamise ning on hästi informeeritud Teie ettevõtte vajadustest.

2.      Kvaliteetsed tehnilised konsultatsioonid –  meie kogenud spetsialist annab Teile professionaalset nõu ning pakub välja parimad lahendused, et saaksite realiseerida ka oma kõige julgemad ideed.

3.      Kiire tellimuste vormistamine – meie internetipoes, telefonitsi, e-posti teel või kohapeal meie kaupluses aadressil Sära tee 2, Peetri küla.

4.      Püsiklientidel aitame me leida parimad võimalused kauba kohaletoimetamiseks.

5.      Pakume eriti soodsaid maksetingimused.

6.      Edastame pidevalt informatsiooni uute toodete kohta.

AM Furnituur Eesti OÜ on alati stabiilne ja vastutulelik partner ning pakub tänapäevasel kõrgel tasemel teenindust ja laia valikut tooteid.

Meie jaoks on tähtis, et meie klientidel läheks hästi ja nad oleksid edukad, seepärast pakume pikaajalist tulevikku suunatud vastastikku kasulikku koostööd.

 

Võtke meiega ühendust, et täpsustada koostöövõimalusi!

Meie kontaktid on:

AM Furnituur Eesti OÜ

Sära tee 2, Peetri alevik

Rae vald, Harjumaa, 75312

Tel: +372 6650273

E-post: info@eamf.ee

Maintance: Efumo