KÜPSISTE POLIITIKA

Meie küpsiseid ei saa kasutada üksiku kasutaja identifitseerimiseks. Küpsised koguvad sellist teavet nagu IP aadress, kasutatud seadme liik, kasutatud brauser, aktiivsus veebisaitidel ja külastatud veebilehed.


1.KÜPSISTE LIIGID JA KASUTAMINE

Meie veebisaitidel kasutatakse mitmeid tüüpi küpsiseid erinevatel eesmärkidel:

  • Vajalikud küpsised: Küpsised kasutatakse, et tagada meie veebisaitide toimimine, sealhulgas, et lubada teil kasutada meie teenuseid ja logida sisse oma kontole. Kasutame neid küpsiseid, tuginedes meie legitiimsele huvile tagada veebisaitide toimimine ja pakkuda teile teenuseid. Vajalikud küpsised säilitatakse, kuni te sulgete oma brauseri, s.o, kuni seansi lõpuni.
  • Analüütilised/jõudluse küpsised: Küpsised lubavad meil veebisaitide külastajaid ära tunda ja loendada ning näha, kuidas need külastajad veebisaidil ringi liiguvad. Nende küpsiste kasutamise õiguslik alus on meie legitiimne huvi parandada veebisaidi toimimist, näiteks tagades otsimise seaded. Analüütilised/jõudluse küpsised säilitatakse teie seadmes püsivalt.
  • Funktsionaalsed küpsised: Küpsised võimaldavad veebisaidil jätta meelde teie valitud seaded ja eelistused, mis võimaldavad kasutada saiti mugavamalt, näiteks kui soovite jääda veebisaidil sisselogituks. Kasutame neid küpsiseid, tuginedes meie legitiimsele huvile tagada, parandada ja muuta veebisaidi kasutamist mugavamaks. Funktsionaalsed küpsised säilitatakse teie seadmes püsivalt.
  • Eesmärgi/reklaami küpsised: Küpsised kasutatakse selleks, et meeles pidada teie veebisaidi külastust, teie külastatud veebisaite ja linke, mida olete kasutanud, eesmärgiga pakkuda ja kuvada teie huvidele vastavaid meie või meie koostööpartnerite tooteid või teenuseid. Neid küpsised kasutatakse, tuginedes teie nõusolekule. Veebisaidi külastamisega ja meie osutatud teenuste kasutamisega nõustute te, et kasutatakse eesmärgi/reklaami küpsiseid.
  • Säilitame eesmärgi/reklaami küpsiseid, kuni te kustutate küpsiseid oma brauseris.
  • AM Furnitūra saadab autoriseerimiseks vajalikku klientide isiklikku teavet Maksekeskus ASile.

Küpsiseid töötleme ja saame meie ja meie koostööpartnerid, kes tagavad veebisaitide toimimise ning koondavad ja analüüsivad teie tegevust veebisaidil. Küpsiste teavet ei edastata väljaspoole Euroopa Liitu ja EMPd.


Cookie Reason
mage-cache-sessid Seda küpsist kasutatakse koormusetasanduse kontekstis; see optimeerib külastaja ja saidi vahelist reageerimismäära jagades liikluskoormuse mitme võrgulingi või kettadraiveri vahel.
mage-cache-storage
mage-cache-storage-sect on-invalidation
PHPSESSID Säilitab kasutaja seansi oleku üle lehekülje päringute.
_ga Registreerib unikaalse ID, mida kasutatakse genereerimaks statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastaja veebisaiti kasutab.
_gat Kasutatakse Google Analyticsi poolt päringumäära piiramiseks
_gid Registreerib unikaalse ID, mida kasutatakse genereerimaks statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastaja veebisaiti kasutab
collect Kasutatakse Google Analyticsile andmete saatmiseks külastaja seadme ja käitumise kohta. Jälgib külastajat üle seadmete ja turunduskanalite.
form_key Turvameede, mis lisab juhusliku stringi kõigile vormiedastustele, et kaitsta andmeid saitidevahelise päringu võltsimise eest..
mage-cache-storage Local storage of visitor-specific content that enables ecommerce functions.
mage-cache-storage-section-invalidation Kasutajale omase sisu kohalik säilitamine, mis lubab e-kaubanduse funktsioonid.
mage-cache-timeout Selle küpsise väärtus käivitab kohaliku vahemälu salvestusruumi puhastamise. Kui tagarakendus eemaldab küpsise, administraator tühjendab kohaliku salvestusruumi ja sätestab küpsise väärtuse „tõeseks“.
mage-messages Jälgib veateateid ja muid teavitusi, mida kasutajale näidatakse, nagu näiteks küpsise vastuvõtmise teavitus ja erinevad veateated. Teade kustutatakse küpsisest pärast selle ostlejale näitamist.
mage-translation-storage; mage-translation-file-version Säilitab tõlgitud sisu, kui külastaja poolt taotletud.
product_data_storage Säilitab konfiguratsiooni tooteandmetele, mis on seotud hiljuti vaadatud/võrreldud toodetega.
recently_compared_product Säilitab hiljuti võrreldud toodete toote ID-d.
recently_compared_product_previous Säilitab hiljuti võrreldud toodete toote ID-d lihtsa navigeerimise jaoks.
recently_viewed_product Säilitab hiljuti vaadatud toodete toote ID-d lihtsa navigeerimise jaoks.
recently_viewed_product_previous Säilitab hiljuti võrreldud toodete toote ID-d lihtsa navigeerimise jaoks.
section_data_ids Säilitab kliendile omase teabe, mis on seotud ostleja algatatud tegevustega, nagu näiteks näita soovinimekirja, ostukinnituse teave jne.
store; store_en Jälgib ostleja valitud spetsiifilist poe vaadet/asukohta.

2.KUIDAS KÜPSISEID PIIRATA JA KUSTUTADA

Kui te soovite piirata, blokeerida või kustutada küpsiseid, siis selline võimalus on tagatud teie kasutatud brauseri sätete muutmise kaudu. Te ei saa loobuda vajalike ja funktsionaalsete küpsiste kasutamisest, sest ilma nendeta ei ole võimalik tagada veebisaidi toimimist. Te ei saa loobuda ka analüütiliste küpsiste kasutamisest, sest need on vajalikud, et me saaksime parendada veebisaidi toimimist.

Me kasutame Google Analytics’i teenuseid. Te saate nende kasutamisest loobuda, laadides alla ja installides Google'i Analytics Opt-out Browser Add-on tööriista. Rohkema üldteabe saamiseks küpsiste kohta ja küsimuste korral, kuidas neid hallata, lugege palun siit: www.aboutcookies.org.


3.MUUDATUSED POLIITIKAS

Me jätame endale õiguse üle vaadata ja teha muudatusi käesolevas poliitikas. Teave tehtud muudatuste kohta esitatakse meie kodulehel www.amf.lv, ja veebisaidil www.eamf.ee, kus on kättesaadav ka päevakohane poliitika versioon.

Kui te arvate, et viis, kuidas me töötame teie isikuandmetega, ei ole sobiv, on teil õigus esitada kaebus teie riiklikule andmekaitse asutusele ELis/EMPs. Lätis on see Riiklik andmeinspektsioon. Riikliku andmeinspektsiooni kontaktandmed vaadake siit: http://www.dvi.gov.lv/lv/.