AM Furnituurist

 

Usalda kõik mööblifurnituuriga seonduv AM Furnituurile

 

 

Mööblifurnituuri lugu on lugu inimestest, sest ainult inimese vajadusi mõistes saame aidata luua kaasaegsesse eluruumi funktsionaalset mööblit."

 

Aigars Lūks, AM Furnituuri asutaja

 

Need Aigars Lūksi sõnad on aluseks kõigele, mida me AM Furnituuris teeme. Koduomaniku ehk lõpptarbija vajaduste ja soovide täitmiseks pakume oma klientidele, mööblitootjatele, laia sortimenti, kõrgeima kvaliteediga tooteid ning kiiret ja probleemivaba tarnet.

KÕIK VAJALIK MÖÖBLITOOTJALE

Oleme alates 1998. aastast abiks olnud nii mööblitootjatele, sisekujundajatele ja disaineritele, aga ka kõigile teistele, kes soovivad uue mööbli või muude sisekujunduslahenduste abil elu- või tööruume mugavamaks ja ilusamaks muuta.

Mööblitootjana saad meie käest köögi- ja kontorimööbli furnituuri, kapi- ja garderoobilahendused, liugustesüsteemid, uksetarvikud, LED valguslahendused, käepidemed, nagid jpm.

TUNTUD JA TUNNUSTATUD KAUBAMÄRGID

AM Furnituuriga koostööd tehes võid toodete kvaliteedis kindel olla. Me ei paku midagi, mille töökindlust me ise ei usalda.

Pakume plaadimaterjale Euroopa juhtivatelt tootjatelt nagu Egger, Rehau. Fenix, Shinnoki, Dekospan. Oleme ka eksklusiivsed Puricelli ja Fundermax kompaktlaminaatide maaletoojad.

Meie sortimendist leiad ka melamiinkattega plaadid, näiteks PerfectSense kõrgläikega ja täismattplaadid, akrüülplaadid, spoonplaadid servakandid, töötasapinnad, seinapaneelid, tagaseinad ja kõrgsurvelaminaadid.

Varustame sind ka mööblitarvikutega maailma juhtivatelt tootjatelt nagu Hafele, Viefe, Volpato, Italiana Ferramenta ja Terno Sorrevoli. Viefe kvaliteetseid, stiilseid ja tänapäevaseid käepidemeid pakume Eestis ainult meie.

AMFLEX – AM FURNITUURI AU JA UHKUS

Et oma klientide vajadustele veelgi paremini vastata, alustasime 2011. a alumiiniumprofiilide tootmist. Tänaseks on meie toodete kõrge kvaliteet leidnud tunnustust ka väljaspool Baltikumi ja neid eksporditakse mitmetesse Euroopa riikidesse.

Toodame peamiselt lükanduste süsteeme ja mööbli alumiiniumprofiilist fassaade, hinge- ja käepidemeaukude võimalusega.

MITMEKÜLGSED TEENUSED

Ka mitmesuguste muude mööblikomponentide tootmise saab meilt.

Saeme plaatmaterjale sobivasse mõõtu, lamineerime, teostame CNC töötlust ja AirTec kantimist.

AirTec on lasertehnoloogia, mis võimaldab valmistada mööbliplaate, mille serva ja fassaadi jätkukoht puudub. Sellise mööbli omanik võib unustada niiskuse või kuumuse mõjul lahti tulevad plaadiservad, plaat on üks tervik.

SUUREPÄRANE JA KIIRE TEENINDUS

Ilma kiire ja asjatundliku teeninduseta ei ole ka kõige parem tootevalik midagi väärt. Kiire tellimuste täitmine ja probleemide lahendamine on nii mööblitootja kui lõpptarbija jaoks tähtis ja sellepärast tegeleme sinu soovide või muredega kohe, kui oled meiega ühendust võtnud. Me ei taha, et keegi peaks oma ilusat mööblit ootama kauem kui vaja.

PÜHENDUNUD JA PROFESSIONAALNE MEESKOND SINU KÄSUTUSES

Enamik meie meeskonnast on AM Furnituuris töötanud selle asutamisest saati. Meie kogenud spetsialistidest koosnev meeskond on kokku puutunud väga erinevate olukordade lahendamisega, iga uus väljakutse pakub meile põnevust.

Kui sa meie tootevalikust endale sobivat toodet ei leia, anna meile sellest märku ja me täidame sinu eritellimuse.

Anna meile oma soovidest teada!

Asume aadressil Kurekivi 9, Lehmja, Harju maakond.